Zrobiłem to – ogoliłem plecy

W dniu dzisiejszym troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatniego czasu, jakie generuje zarówno sporo adrenaliny jak i zawstydzenia. Po kilkunastu miesiącach rozmów z mą kobietą zdecydowałem pójść do kliniki medycyny estetycznej dla chłopaków, żeby wydepilować swoje plecy.

Prawdopodobnie uważasz, że prawdopodobnie uderzyłem się w czaszkę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na mych plecach to coś nienormalnego. Dywan to mało powiedziane, ja zwyczajnie wyglądałem jak małpa. A że mej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była skłonna namawiać mnie do depilacji pleców po kilka razy w trakcie tygodnia. Koniec końców miałem obowiązek się przełamać i zacząć poszukiwania salonu, w którym miałbym sposobność przeżyć tego typu zabieg.

Na starcie zdawałem sobie sprawę jak ciężko wyszukać będzie klinikę proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Propozycji w necie jest wiele, ale prawda jest taka, że ogromna partia z nich nie budzi zaufania. Przede wszystkim dlatego, że przeglądając stronki internetowe takiego gatunku kosmetyczek ciężko trafić w ich zawartości na oceny stworzone im przez mężczyzn, a nie kobiety. A rozumiesz, co jak co, ale mężczyzna od panienki się nieco różni i odmiennie reagować ma możliwość tego typu rzeczy. Po jakimś czasie dałem radę odkryć jednak klinikę Vesuna, która to proponuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co mówią opinie wystawiane przez klientów robi to genialnie. Musiałem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na wizytę. Telefon odebrała miła recepcjonistka i zaoferowała mi natychmiastowo przyjazny dla mnie czas zabiegu. Poinformowała mnie o wszelkich rzeczach związanych z tego typu depilacją, zasugerowała jakimi metodami się do zabiegu przygotować i opowiedziała też o tym czego mogę wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy dojechałem na owe spotkanie, to czułem spory niepokój. W końcu uważałem, że tego gatunku zabiegi są dla dziewczyn, a nie dla chłopaków. Mój niepokój prędko jednakże został usunięty, z powodu tego, że w gabinecie licząc mnie odnalazłem pięciu mężczyzn. Czyli jednak nie powodu, aby się martwić, mężczyźni również zaczęli dbać o siebie i też urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny estetycznej dla facetów.

Powinno się zwrócić uwagę, że Klienci rozmawiają tam z kosmetologami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu odczuwają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie uczynią sobie straty.

Sam zabieg przebiegł wyjątkowo prędko a także bez powodowania bólu. W zasadzie po pierwszym razie efekt był zadowalający. Marzę jednak o tym, aby włosy na 100% nie odrosły, przez co za kilka tygodni umówię się na kolejną sesję.

Na zakończenie pragnę jeszcze wspomnieć o tym, jak na tę depilację zaripostowała moja narzeczona. Wcześniej nie mówiłem jej o tym, że idę na depilację, a zatem była bardzo zdumiona. I mam potrzebę napisać, że pierwszy raz od dawien dawna tak prędko miała ochotę się do mnie przytulić. Także potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w zupełności spełniła swoją powinność.

Jeśli lękacie się tego rodzaju zabiegów, to nauczycie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego obawiać.