Zadbaj o czystość w swoim domu!

odkurzacz

Utrzymanie mieszkania w czystości niejednokrotnie sprawia problemy. Sytuacja jest bardziej długotrwała, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest niezwykle trudna oraz uciążliwa. Czy mamy możliwość na usunięcie sierści z sofy, poduszek, dywanu? Oczywiście! Przedstawimy Wam solidne odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

niebieski odkurzaczWbrew pozorom wybór właściwego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wymienić kilka wariantów tego sprzętu. Główny podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem i szczotką o dużej mocy ssania. Dobre radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzacza Miele oraz Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie potrafisz się uporać z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, zobacz film Odkurzacz Samsung POWERbot VR9000 okiem mamy!