Wybieramy odpowiedni sufit

sufit napinany w gabinecie

Urządzanie domu może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja nadającego się sufitu. Mimo, iż dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, posiadamy sporo możliwości. Coraz większą renomę zyskują sufity napinane, które zapewniają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w mieszkaniu, jak i klubach czy biurach. Nadają pomieszczeniom nieprawdpopodobnej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zamówić w rozmaitych barwach – od białego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są przystępne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie wnętrz, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii pospolity biały sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, która równocześnie może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która przedstawia niebo może zostać uzupełniająco rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest sporym usprawnieniem. Możliwość zmiany koloru światła i regulacji jego intensywności sprawi, iż otrzymasz w pomieszczeniu wyjątkowy klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, ale jest też rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego oraz baru.

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wyciszyć dom. Ten model sufitu daje sposobnośc, także pozbyć się efektu echa, jaki często przeszkadza w przestrzeniach o sporym metrażu. Sufity akustyczne  mogą być też świetnym elementem dekoracyjnym.

Zobacz także, jak wygląda montaż sufitu napinanego https://www.youtube.com/watch?v=v9qIUEfbsLo