Wiosna 2018 – modowe trendy

czarna sukienka

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić w mieście, lecz bez wątpienia zawładnie spotkaniami towarzyskimi oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które lubią zwaracać na siebie atencję i pragną zachować niepowtarzalny styl. Będziemy mogli zakupić całe brokatowe ciuchy – spódnice, żakiety jak również inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, jak również akcesoria, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się damy, które nie boją się odróżniać oraz chcą eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda lubi wracać. W tym roku wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać tylko do ćwiczeń. Na ulicach spotkamy sporo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą często z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy lub przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na kierowcach rajdowych a także motocyklistach. Będzie to styl z pewnością stonowany.

6. Intensywna czerwień

Odważne jak również lakierowane kreacje w barwach intensywnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Prześwitujące sukienki z plastiku, żakiety a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Modnym motywem sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się nieco inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli kurtek.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Kwiatowe wzory

Popularny wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie tylko koszule, jednka również sukienki oraz swetry.

By być na bieżąco z nadchodzącymi trendami dowiedz się, co to jest tydzień mody https://pl.wikipedia.org/wiki/Tydzie%C5%84_mody i sprawdzaj na bieżąco, co warto mieć w swojej szafie.