Urodzinowy prezent dla faceta

Urodzinowy prezent dla faceta

Przed tego gatunku utrapieniem na co dzień stają panie muszące podarować coś facetowi przy okazji jego święta. Przyjaciółki, żony, sąsiadki, bratanice – wszystkie z tych kobiet przeszukują masę sklepów internetowych, bez wiary zerkają na wystawy sklepów w marketach, tracą pomysły, czują desperację, w jaki sposób zagwarantować mu zadowolenie? Każdy wie, że chłopcy są z Marsa, a dziewczyny z Wenus – porada najprostsza i najważniejsza: nie wręczajcie facetowi, piękne panie, podarków zgodnych ze swoim gustem. Chyba żadnego z nich, wierzcie mi, nie ucieszy voucher na wizytę u kosmetyczki lub na zakupy w sklepie z ubraniami. Nie próbujcie zdobyć jego względów kupując mu ogrzewające skarpety zimowe, choćby były z najbardziej wspaniałego materiału. Gdy będzie miał taką potrzebę, samodzielnie sobie takie kupi i żadna dziewczyna nie powinna o tym myśleć. Bibeloty które można postawić na szafce też nie są trafionym pomysłem, tak jak i urocze ramki na fotografie z zabawy u teściowej.

Co zatem podarować facetowi z okazji urodzin? Dobra rada: świetnym wyborem jest podarunek niematerialny, jaki zapewni mu możliwość przeżycia przygody, zwrócenia uwagi na nową aktywność, sportem, czymś podobnym, co sprawi mu radochę. Świetnym – i niepowtarzalnym – pomysłem może być bilet na przejażdżkę motoryzacyjnym potworem. A jeszcze bardziej interesującą opcją będzie przejażdżka po ulicach miasta. Takie prezenty są już dziś dostępne, można postawić na jedno z szybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Mając taką zagwozdkę każdy facet będzie miał odczucia jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A kiedy już zdecyduje się na jeden z pojazdów, określi też miasto, w jakim będzie jeździł (Kraków, Katowice, Wrocław, Bielsko Biała). A później – już sama satysfakcja, emocje i możliwość przeżycia prawdziwej przygody. A także wielka wdzięczność wobec osoby, jaka tak wspaniały prezent wymyśliła.

Odmienne opcje na prezent dla faceta godne przemyślenia, kiedy z niezrozumiałych powodów nie kupicie vouchera na jazdę Ferrari, to karnet do klubu z siłownią (no chyba, że jego jedyny sport to przemienianie programów telewizyjnych czy też ciągłe wkładanie do ust szklanki piwa i kromki chleba z serem), w jakiej będzie miał szansę potrenować o odpowiedniej godzinie, gdy tylko najdzie go chęć na wysiłek.

Trafionym podarunkiem z okazji urodzin dla mężczyzny, niezależnie od tego czy jest stary czy młody, zwykle okazuje się coś związanego z jego fanaberiami. Gdy poszukujesz prezentu dla kolekcjonera – sprawa jest prosta, kolejny egzemplarz do jego kolekcji (monet, czapek, szklanek, znaczków, krawatów w kwiaty, czy jeszcze innych rzeczy) na sto procent go zachwyci. Wyjątkiem może być sytuacja, w jakiej do kolekcji znaczków brakuje mu jedynie pojedynczego bardzo rzadkiego egzemplarza, jakiego on sam przez sporą ilość czasu nie znalazł. Lecz w takim przypadku zaproponować można na przykład album, czy coś jak lupa – różnego rodzaju dodatki zespolone z jego zainteresowaniami zawsze zapewnią mu frajdę. Dla czytelnika – pouczająca książka, dla kibica sportu – t-shirt z autografem Rybusa, dla fana antyków – urokliwy duperel wyszperany na pchlim targu, opcji jest masa i na bank znajdziesz coś, co spodoba się obdarowanemu.