Rewolucja w praniu

pralka

Samsung jest jednym z najpotężniejszych dostawców urządzeń AGD oraz RTV na rynku. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki niezwykle często upraszcza nam podstawowe prace. Tym razem producent zadecydował wyjść naprzeciw roztrzepanym. Dodał do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która dotychczas nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najbardziej lubiną powinnością. Najpierw powinno się dokonać podziału ze względu na takninę, następnie odcienie. Często również segregujemy ubrania, na te które pierzemy w wysokiej oraz niskiej temperaturze. Najczęściej zapominamy o wrzuceniu paru ciuchów rzuconych w innym pomieszczeniu. Dotąd nie mieliśmy sposobności, aby zatrzymać proces prania żeby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadom tego rodzaju zdarzeń w związku z czym postanowił im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie ciuchów poczas działania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwala również na nadzorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają również technologię, która polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy podczas działania, właściwie go zmniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Jeżeli będziesz pragnął dorzucić kolejne ubrania do prania, będziesz mógł to uczynić natychmiast. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu a także kasy. Już nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po uruchomieniu pralki, w chwili kiedy odnajdziesz zagubione ubranie. W chwili obecnej wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są nadzwyczaj pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung wysoce usprawnia przygotowywanie oraz wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego technologii.