Olej rycynowy do pielęgnacji

czarny olej rycynowy

Jamajski olej rycynowy – co to właściwie jest a także czym się różni od typowego olejku rycynowego, który nabędziemy w każdej aptece? Czy jego parametry są na tyle korzystniejsze, że warto właśnie w niego pakować pieniądze?

Olej rycynowy ma wiele zastosowań w kosmetyce. Szczególnie stosowany jest do wzmacniania oraz pielęgnacji włosów. Oprócz tego systematycznie jest także stosowany między innymi do buzi jak również rzęs.

Co w takim razie odznacza jamajski olejek rycynowy oraz z jakiego powodu wybrać olej Tropic Isle Living?

Po pierwsze na korzyść czarnego oleju rycynowego przemawia sposób jego wytwarzania. Jest on mniej niebezpieczny dla skóry jak również nie zapycha porów, co ma potęzne znaczenie przy pielęgnacji włosów oraz skóry. Po drugie jest to wyrób w 100 procentach naturalny. Po trzecie można go używać do każdego rodzaju włosów.

Jak stosować czarny olejek rycynowy na włosy?

W szczególności należy pamiętać o regularności ze względu na fakt bez tego możemy nie osiągnąć planowanych rezultatów lub będziemy potrzebowali na to zdecydowanie więcej czasu. W internecie można znaleźć bardzo dużo pomysłów stosowania tego rodzaju preparatów. Naszym zdaniem najodpowiedniejsze jest używanie czarnego olejku rycynowego na włosy trzy razy w tygodniu na noc. Rano po wstaniu trzeba starannie zlikwidować substancję. Olejek powino się nałożyć zarówno na skórę głowy, jak też na same włosy.

Olej rycynowy na rzęsy oraz brwi

Olej ten wspaniale sprawdza się również w przypadku brwi oraz rzęs. W wypadku rzęs trzeba uważać żeby produkt nie dostał się do oczu! Na rzęsy produkt najlepiej nakładać czyściutką szczoteczką od tuszu. Uzywać 2-3 razy w tygodniu, aby po paru tygodniach dostrzeć satysfakcjonujące efekty. Jeśli chodzi o brwi to częstotliwość stosowania jest podobna. Substancja najkorzystniej nałożyć patyczkiem do uszu i następnie porządnie rozprowadzić niewielką szczoteczką. Rano usunąć.

Więcej o oleju rycynowym znajdziesz na https://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_rycynowy