Co to jest Arcgis

ArcGIS to usługa dająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Stwarzanie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest pakietem programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej doczytasz tu: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można urozmaicić o różne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko nieliczna z wielu opcji jakie można zrealizować za pomocą systemu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w sekcji pomoc.

Luty 13th, 2017 by