Jakie zabiegi na twarz warto znać?

zabieg regenerujący

Nasza cera po zimie wymaga stosownej konserwacji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim jesteśmy w stanie znaleźć sporo gabinetów kosmetycznych z obszerną listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej skomplikowanych zabiegów, na które się decydujemy. Współcześnie używane metody są bezpieczne jak również nieomal bezbolesne, wykonywane za pośrednictwem specjalistycznego pistoletu. Szczególnie ważna jest stosowna pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, jakie zostały nałożone podczas przekłuwania uszu należy nosić, aż do momentu całkowitego zagojenia. Nie bez znaczenia jest też uważanie, aby świeżo przekłute uszy miały zerowy kontakt z zarazkami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie zniszczonego naskórka. Salony urody zapewniają szeroki wybór tego typu zabiegów. Wśród nich wypada wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu zabiegi jesteśmy w stanie, także podzielić biorąc pod uwagę głębię działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. Celem wyboru idealnego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź kosmetyczką, aby dobrali zabieg dostosowany do stanu i typy skory. Istotne, by zabiegi wykonywane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania skóry jest lifting przy wykorzystaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, a także redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, trzeba przeprowadzić od 4 do sześciu zabiegów z użyciem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis trzeba skonsultować się z lekarzem, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że działa na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, jak również dostarcza odżywczych składników. Jest to idealne wyjście dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg niebolesny a także orzeźwiający. Ilość a także częstotliwość robienia zabiegów zależą od kondycji cery, dobierane są w czasie konsultacji. Na plus geneO przemawia również fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.