Jak się pozbyć zbędnych kilogramów?

zgrabna sylwetka

Sporo kobiet nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną z niejednokrotnie wymienianych niedoskonałości jest sylwetka. Szukasz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie parę uwag.

Dieta to nie wszystko

Kiedy myślimy o modelowaniu figury, wielokrotnie stawiamy na dietę i treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie możemy wymodelować danej partii ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

exilisExillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki tłuszczowej, kształtowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to sposób bezinwazyjny i komfortowy. Jest znakomitą alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Problemem naszych pacjentek jest szczególnie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie minimalizować cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Pozwalają na szybkie nasycanie się długotrwałymi skutkami. Szukasz zabiegu endermologii w Krakowie? Wpisz w wyszukiwarkę frazę „endermologia Kraków„.