Depilacja laserowa – cenne wskazówki

depilacja laserowa

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii od lat jest depilacja laserowa. Usługa ta powinna być przeprowadzana w okresie zimowo-jesiennym, zatem dzisiaj chcemy ponowić ten temat ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z omawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie i mężczyźni. Wiek lub płeć nie powinny mieć tu znaczenia. Najchętniej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wskazanego miejsca. Spore obszary ciała można podzielić na części. Czasami klienci preferują wyłącznie depilację łydek czy ud. Parametry dobierane przez specjalistę są zależne od specyfiki karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, mocnych włosów. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez panów to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na własny wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa Kraków jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności uznawany na całym świecie.